DLA FIRM

Nie od dziś wiadomo, że dobrze zmotywowany zespół, to podstawa sukcesu i rozwoju każdej firmy. Kluczowymi czynnikami w budowaniu takiego zespołu są między innymi  komunikacja wewnętrzna i kreatywność.

Glina świetnie sprawdzi się jako forma warsztatów integracyjnych dla pracowników pomagających rozwijać te cechy. To idealne narzędzie do stymulowania wyobraźni. Uczestnicy biorą udział w procesie twórczym – projektują, wykonują, zdobią. 

Praca z gliną to również świetne remedium na stres powodowany przez napięte terminy, czy dużą liczbę obowiązków. Lepienie ma właściwości relaksujące i uspokajające.


 
 
Podczas spotkania wprowadzę uczestników w tajniki ceramiki. Mam dwie propozycje  tematyki warsztatów dla firm:
 
 
1)    2 spotkania po 1,5h - uczestnicy tworzą naczynie (kubek lub miseczkę) metodą lepienia z wałeczków a następnie po wypaleniu na biskwit zdobią je angobami. Po pomalowaniu prace zostają poszkliwione szkliwem transparentym i mają wartość użytkową.
 
 
2)    Czas trwania do ustalenia – prace wykonywane przez uczestników warsztatów związane są działalnością przedsiębiorstwa.

Istnieje możliwość przygotowania zajęć ukierunkowanych na współpracę uczestników między sobą – np. mogą mieć za zadanie wspólne wykonanie jakiegoś przedmiotu.


 
Jestem oczywiście otwarta na indywidualne propozycje firm.

 


Warsztaty mogą się odbyć w pracowni na ul. Żydowskiej lub też możemy dojechać w wybrane przez Państwa miejsce. 


Zapraszam do kontaktu: Marta Fekner,  tel. 501 444 029, marta@pracowniaheho.pl