LUDZIE

 • Marta
  Marta
 • Ala
  Ala
 • Aliona
  Aliona
 • Kasia
  Kasia
 • Zosia
  Zosia

 

 

 

Marta Fekner - założycielka pracowni HEHO, ceramik, pedagog. Uczyła się w Ośrodku Sztuki Dekoracyjnej i Użytkowej, od 2012 r. członek Polskiego Stowarzyszenia Artystów Plastyków "Polska Sztuka Użytkowa".

 

Prowadzi studio ceramiki autorskiej ceramika fekner

 

 

Fascynują ją góry i podróże. Jest wierną fanką papierowych książek i dobrego kina. Zainteresowanie psychologią rozwojową spowodowało stworzenie w HEHO warsztatów  dla małych dzieci, nastawionych na sensorykę.

 

W HEHO prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych a także z malowania ceramiki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alicja Cichosz -  absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, kierunku wzornictwo, tematem jej pracy dyplomowej był projekt naczyń ceramicznych dla szczególnie wymagających użytkowników, osób upośledzeniami motoryki ruchowej górnych partii ciała. Docenia rzemieślniczy charakter ceramiki a zarazem jej przemysłową wartość. 

  

Tworzy swoją własną ceramikę, najnowszą kolekcją jest Kobe. Więcej informacji na temat projektu można znaleźć na stronie internetowej KOBE.

 

W HEHO prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych a także z malowania ceramiki. 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Aliona Kryshtofik - absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. W czerwcu 2017 r obroniła dyplom w temacie eksperymentalnej ceramiki użytkowej. Fascynuje się porcelaną,  w której pracuje nad własnymi projektami. 

 

W HEHO prowadzi zajęcia dla dzieci i malowania ceramiki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kasia Bakuła - absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na Wydziale Rzeźby i Działań Przestrzennych w roku 2016. W 2013 r. odbyła studia częściowe we Włoszech w Accademia di Belle Arti w Neapolu. W roku 2012 licencjat na Wydziale Malarstwa macierzystej uczelni. Po studiach odbyła staż w Portugalii, gdzie szkoliła swoje umiejętności z zakresu tradycyjnego wytwarzania płytek ceramicznych, szkiwienia, wypału oraz toczenia na kole garncarskim. 

 

Na co dzień tworzy ceramikę użytkową oraz artykuły do wystroju wnętrz, które można znaleźć pod marką Balena Ceramika. Jej zainteresowania to również malarstwo sztalugowe, kuchnia roślinna i podróże niskobudżetowe. 

 

W HEHO prowadzi zajęcia z toczenia na kole garncarskim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Zosia Olszowska -  od 2017 studiuje Edukację Artystyczną na Uniwersytetcie Arstystycznym w Poznaniu. Uwielbia chodzić po górach, jeżdzić na rowerze, i tworzyć z gliny. Ciekawi ja obserwowowanie kreatywności dzieci w kontakcie ze sztuką. Ma świetny kontakt z dziećmi. 

 

W HEHO prowadzi zajęcia dla dzieci i z malowania ceramiki.