MALOWANIE NA CERAMICE

MALOWANIE NA CERAMICE

Tutaj nic nie lepisz. Używasz gotowych przedmiotów z ceramiki i ozdabiasz je według własnego pomysłu. Za pomocą farb wszkliwnych.

Do wyboru masz ponad 100 ceramicznych kształtów, zarówno użytkowych, jak i dekoracyjnych.

Nie bój się, że nie wiesz, co namalować. W pracowni dostępna jest biblioteczka z książkami pełnymi inspiracji. Pokażemy Ci jak przetransferować wybrany wzór.Zdobimy też przy pomocy szablonów i stempli. Zakładasz fartuch i bierzesz się do dzieła. Po ozdobieniu praca jest wypalana w piecu ceramicznym, dzięku czemu zyskuje pełną funkcjonalność użytkową. Można z niej jeść i pić.

 

Jak to wygląda w kilku krokach:

1. Wybierasz przedmiot, który chcesz dekorować spośród dostępnych biskwitów: naczyń użytkowych (takich jak talerze, kubki, czy imbryki), czy dekoracji (od wazonów i świeczników, przez różnorodne figurki, po skarbonki). 

 

2. Wybierasz motyw, który chcesz nanieść i zabierasz się do malowania.

 

3. Następnie my wypalamy w piecu ceramicznym. Jest on gotów do odbioru po kilku dniach.

 

 

Cena: uzależniona jest od wybranego przedmiotu i waha się pomiędzy 20-150 zł. Większość figurek dla dzieci jest w cenie: 20-45 zł, natomiast pozostałych przedmiotów 35-65 zł.

W cenę wliczone są: przedmiot do ozdabiania, farby, narzędzia, szkliwienie, wypalanie, instruktaż prowadzącego. 

 

Termin: soboty 12-14  (sprawdź aktualne kalendarium)

 

Czas trwania: w zależności od wybranego przedmiotu  potrzebujesz od 1 do 2h. Przychodzisz wtedy, kiedy Ci pasuje - w godzinach otwarcia pracowni.

 

Prośba o wcześniejszą rezerwację miejsca.

 

Farby i szkliwa, z których korzystamy przeznaczone są do kontaktu z żywnością.