OD 1. WRZEŚNIA PRACOWNIA HEHO NIE PROWADZI WARSZTATÓW CERAMICZNYCH

Nie sądziłam, że  kiedykolwiek to napiszę, ale życie lubi nas zaskakiwać. Robimy jakieś plany, a tu okazuje się, że kolejne dni piszą zupełnie inny scenariusz. Miała być hucznie obwieszczana przeprowadzka, a jest… koniec. Całkiem nieźle mi poszło. Już w drugim zdaniu udało mi się przemycić treść dzisiejszego postu. 
Drodzy Przyjaciele Pracowni, Warsztatowicze, Klienci, HEHO od 1. września zamyka działalność warsztatową. Nie będziemy prowadzić zajęć. 
Chciałabym podziękować Wam za te niesamowite 6 lat pracowni na Żydowskiej. Fajnie było prowadzić dla Was zajęcia. Dziękujemy za atmosferę, którą pomogliście stworzyć  w HEHO, za hektolitry wypitej herbaty przy ciekawych rozmowach, za to, że byliście;> za to, że wracaliście;> Mam nadzieję, że udało się nam pokazać Wam, że ceramika to niesamowita przygoda, która nie ma końca. 
Cieszę się, że kilka osób, które zaczynały swoją przygodę z ceramiką w HEHO, teraz prowadzi swoje pracownie.  To taki osobisty sukces pracy pedagoga;> Część osób zdecydowała się na tworzenie ceramiki, inne na prowadzenie warsztatów. Między innymi Magda z Hadaki, Marzena z pracowni Czwarte Niebo, czy Kasia z @Artolotnia.
Chciałabym podziękować dziewczynom, które pomogły mi stworzyć HEHO, takim jakim było. Dziewczyny! Kasiu, Alu, Aliono, Kasiu, Judyto - dziękuję za te 6 lat! Dzięki Wam się udało.
Słowa podziękowania należą się też Wydawnictwu Zakamarki  - dzięki Waszemu zaufaniu powstał 2-letni cykl warsztatów łączących glinę i literaturę;> Prowadziłyśmy też warsztaty dla szkół i przedszkoli, seniorów i osób niepełnosprawnych, terapeutów zajęciowych i hobbystów, urzędu Miasta i organizacji  - nie jestem w stanie wymienić wszystkich, ale wszystkim chciałabym powiedzieć (powtarzane wielokrotnie w tym poście) „dziękuję”.